تبلیغات
بانک نرم افزار دانلود موسقی وفیلم - ابزار- کد های وبلاگ نویسی

تشكر از شما بازدید كننده گرامی

مقداد توکلی

جستجو

 

ابزار پرش به بالای صفحه
با استفاده از ابزار پرش به بالای صفحه این امکان را به کاربران خود بدهید تا بعد از اینکه به پایین صفحه رسیدند بدون دقدقه و فقط با یک کلیک به بالای صفحه برگردند و بتوانند بسیار راحت در وبلاگ شما حضور پیدا کنند. ابزار رفتن به بالای صفحه وبلاگ در طرح های متنوع آماده استفاده است

مشاهده ابزار

ابزار محبوبیت در گوگل (گوگل پلاس)
با استفاده از ابزار 
گوگل پلاس میتوانید امکانی در وب خود فراهم نمائید تا کاربران شما سایت یا وبلاگ شما را در گوگل محبوب کنند و به صورتی رضایت خود را از محتوا و کل وب شما اعلام نمایند. ابزار گوگل پلاس در 4 قالب متنوع آماده استفاده است.

مشاهده ابزار

ابزار تبادل لینک اتوماتیک
با استفاده از ابزار 
تبادل لینک اتوماتیک میتوانید برای وبلاگ یا سایت خود تبادل لینک اتوماتیک راه اندازی کنید تا کاربران وبلاگ یا سایت شما با شما به صورت اتوماتیک تبادل لینک کنند و بعد از قرار دادن لینک شما لینک خود را ارسال تا در صورت پیدا شدن لینک به صورت اتوماتیک تبادل لینک انجام شود. ابزار تبادل لینک برای اولین بار به صورت حرفه ای و رایگان در سایت تکتا تولز قرار داده شده است

مشاهده ابزار

ابزار آمارگیر حرفه ای
با استفاده از ابزار آمارگیر وبلاگ میتوانید خلاصه ای از آمار سایت یا آمار وبلاگ خود را بدست آورید. ابزار آمار گیر در اصل نسخه 3 نهائی ابزار آمارگیر است كه امیدواریم بتوانید رضایت كاربران گرامی را جلب كند. این ابزار آمار: امروز - دیروز - افراد آنلاین - ماه - سال - كل را نشان میدهد و قابلیت طراحی را نیز دارا میباشد.

مشاهده ابزار

ابزار نظرسنجی حرفه ای
در ابزار نظر سنجی شما میتوانید نظرسنجی كاملا حرفه ای برای خود طراحی كنید. امكاناتی كه در ابزار نظر سنجی ارائه شده است: انتخاب رنگ پسزمینه اصلی نظر سنجی - انتخاب رنگ پسزمینه سوال - انتخاب رنگ حاشیه - انتخاب رنگ متن - انتخاب فونت و انتخاب سایز متن میباشد .

مشاهده ابزار

ابزار آپلود عكس و فایل
با استفاده از این ابزار میتوانید 
این امكان را به كاربران خود بدهید تا در سایت و وبلاگ شما عكس ها و فایل های خود را برروی اینترنت آپلود نمایند. ابزار آپلود فایل ها را در سایت تکتا تولز آپلود میكند.

مشاهده ابزار

ابزار تقویم هجری با مناسبت 
با استفاده از این ابزار میتوانید تقویم هجری شمسی ، قمری و میلادی را در وبلاگ خود نشان دهید در ابزار تقویم مناسبت همان روز هم نمایش داده میشود. این ابزار را میتوانید مطابق با قالب خود طراحی كنید.

مشاهده ابزار

ابزار نرخ ارز
با استفاده از ابزار نمایش نرخ ارز میتوانید در سایت یا وبلاگ خود نرخ ارز جهانی را نمایش دهید . این ابزار نرخ ارز را از بانك های ایرانی میخواند و در سایت یا وبلاگ شما هر روز به نمایش میگذارد. این ابزار را میتوانید مطابق با قالب خود طراحی كنید.

مشاهده ابزار

ابزار مبدل تاریخ
با استفاده از ابزار تبدیل تاریخ میلادی میتوانید امكانی به كاربران وبلاگ یا سایت خود بدهید تا در پایگاه شما تاریخ شمسی به میلادی و میلادی را به شمسی تبدیل كنند. ابزار تبدیل تاریخ در 10 رنگ و طرح آماده شده است.

مشاهده ابزار

ابزار تلویزیون آنلاین نسخه 2
با استفاده از ابزار تلویزیون آنلاین میتوانید امكانی به كاربران وبلاگ یا سایت خود بدهید تا در وبلاگ یا سایت خود شبکه های مختلف تلویزیونی را به نمایش بگذارند. ابزار نمایش شبکه های صدا و سیما را از بین 8 قالب انتخاب كنید.

مشاهده ابزار

ابزار ساخت کد موزیک آنلاین
با استفاده از ابزار ساخت کد آهنگ یا موزیک میتوانید به صورت آنلاین کد موزیک طراحی کنید فقط با دادن لینک مستقیم. این موزیک پلیر ها در 4 مدل طراحی گردیده است و کد هرکدام زیر آن پلیر است و شما میتوانید با قرار دادن کد آن در وبلاگ یا سایت خود موزیک آنلاین در وبلاگ خود قرار دهید.

مشاهده ابزار

ابزار جستجوگر دامنه whois
با استفاده از ابزار جستجوی دامین میتوانید این امکان را به کاربران خود بدهید تا در سایت یا وبلاگ شما دامنه دلخواه خود را جستجو کنند و در صورت آزاد بودن دامین آن دامنه را برای خود ثبت کنند. این ابزار بیشتر برای وبلاگ های فروش هاست و دامنه کارایی دارد. در این ابزار میتوانید بیش از 500 پسوند را جستجو کنید.

مشاهده ابزار

ساخت صفحات پاپ آپ
با استفاده از ابزار ساخت کد پاپ آپ میتوانید بدون هیچ دانش قبلی صفحات پاپ آپ طراحی کنید نمونه این ابزار در بالای همین صفحه موجود است بخش تماس با ما یا حتی بخش کدهای جاوا در منو های سمت راست اگر کلیک کنید در صفحه ای کوچک باز میشود که شما هم میتوانید با استفاده از ابزار ساخت پاپ آپ همچین صفحه ای طراحی کنید

مشاهده ابزار