تبلیغات
بانک نرم افزار دانلود موسقی وفیلم - مصوبه کمیسیون تلفیق برای حذف یارانه پردرآمدها

تشكر از شما بازدید كننده گرامی

مقداد توکلی

جستجو

 

مصوبه کمیسیون تلفیق برای حذف یارانه پردرآمدها

سه شنبه 8 بهمن 1392   07:04 ب.ظ

مصوبه کمیسیون تلفیق برای حذف یارانه پردرآمدها
خراسان - مورخ سه‌شنبه 1392/11/08 شماره انتشار 18610
نویسنده: رحیم پور economic@khorasannews.com
 
u
مردم برای دریافت یارانه باید دوباره ثبت نام کنند

کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، در ادامه بررسی لایحه بودجه 93 در جلسه عصر دیروز، مصوباتی را درباره چگونگی پرداخت یارانه نقدی در سال 93 داشت که براین اساس علاوه بر تصویب درآمد "۶۳ هزار میلیارد تومانی" دولت از هدفمندی یارانه ها، مقرر شداگر شخصی با درآمد سالانه بیشتر از سطح تعیین شده توسط دولت، اقدام به دریافت یارانه کند، به میزان سه برابر یارانه دریافتی جریمه خواهد شد. همچنین از سال آینده ملاک پرداخت یارانه به مردم ثبت نام جدید در سامانه هدفمندی یارانه ها خواهد بود. با این حال ارقام متفاوتی از 33 تا 108 درصد، درباره میزان افزایش قیمت حامل های انرژی براساس پیشنهاد دولت و مصوبه تلفیق عنوان شده است.

با تصویب کمیسیون تلفیق، یارانه بگیران پردرآمد ۳ برابر جریمه می شوند

در جلسه کمیسیون تلفیق در مورد اختصاص یارانه نقدی به خانوارها تصمیم گیری و مقرر شد چنانچه مشخص شود اشخاص با درآمد بیشتر از مبلغ تعیین شده توسط دولت، اقدام به دریافت یارانه کرده باشند به میزان 3 برابر مبلغ یارانه، جریمه خواهند شد.ایرج ندیمی عضو کمیسیون تلفیق در این مورد به فارس گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، یارانه نقدی صرفاً به سرپرست خانوارهای نیازمند متقاضی، پرداخت خواهد شد که مجموع درآمد سالیانه آنها کمتر از رقم تعیین شده توسط دولت باشد و در موعد تعیین شده به مراکز ثبت نام مراجعه کنند.وی تصریح کرد: چنانچه مشخص شود که اشخاص با درآمد بیشتر از مبلغ فوق اقدام به دریافت یارانه کرده اند، به میزان 3 برابر یارانه دریافتی جریمه خواهند شد.

در صورت تصویب نهایی، مردم بار دیگر برای دریافت یارانه ثبت نام کنند

درهمین زمینه،عضودیگر کمیسیون تلفیق از اتمام بررسی هدفمندی یارانه ها در این کمیسیون خبر داد و گفت:  از سال آینده ملاک پرداخت یارانه به مردم ثبت نام جدید در سامانه هدفمندی یارانه ها خواهد بود. قوامی درباره قیمت حامل های انرژی در سال آینده به تسنیم گفت: اگر همان عدد 38 هزار میلیارد تومان را برای درآمد هدفمندی سال 92 و 91 و 51 هزار و 900 میلیارد تومان را برای درآمد سال آینده لحاظ کنیم قیمت حامل های انرژی باید 36.5 درصد افزایش پیدا کند. من فکر می کنم دولت تمام درآمد 38 هزار میلیارد تومان را در سال گذشته محقق کرده است.

http://www.zeeeb.com/fJX9q


نوشته شده توسط : مقداد توکلی